Chodská florbalová liga 2007-2008

 

PLAY-OFF  

 

 čtvrtfinále

 

-do čtvrtfinále postupují týmy z 1.-8.místa po základní části

 

-hraje se křížem (1.místo proti 8.místu,…)

 

-hrací doba 3 x 15 minut

(poslední 3 minuty ve 3.třetině se čas zastavuje)

 

-hraje se na dva vítězné zápasy

 

-každý zápas se musí rozhodnout:

jestliže na konci hrací doby je výsledek nerozhodný, prodlužuje se 10 minut

v prodloužení platí zlatý gól

nerozhodne-li prodloužení, následují nájezdy

 

-nájezdy -  provede 5 vybraných hráčů z každého týmu v určeném pořadí

nerozhodne-li 5 nájezdů pokračuje se po jednom

každý další nájezd rozhoduje - může hrát jakýkoliv hráč z vybraných v libovolném pořadí

 

semifinále

 

-do čtvrtfinále postupují vítězné týmy ze čtvrtfinále

 

-hraje nejlépe umístěný tým po základní části proti nejhoršímu

 

-vše ostatní stejné jako u čtvrtfinále

 

o 3.místo

 

-hraje se na jeden vítězný zápas

 

-hrací doba 3 x 15 minut

jestliže na konci hrací doby je výsledek nerozhodný, prodlužuje se po 10 minutách dokud se nerozhodne

v prodloužení platí zlatý gól

 

finále

 

-hraje se na jeden vítězný zápas

 

-hrací doba 3 x 20 minut

jestliže na konci hrací doby je výsledek nerozhodný, prodlužuje se po 10 minutách dokud se nerozhodne

v prodloužení platí zlatý gól

 

  PLAY-OFF   2007-2008
22.2. Domažlice čtvrtfinále rozhodčí
9:00 Pitbul Tlumačov Bier boys SKP  
10:10 Men in black Sokol Postřekov  
11:20 Fireballs Klatovy Donau Trhanov  
12:30 zápas dětí    
13:40 FbC Domažlice FC Kout na Šumavě  
       
5.4. Domažlice čtvrtfinále rozhodčí
9:00 Sokol Postřekov Men in black  
10:10 FC Kout na Šumavě FbC Domažlice  
11:20 Bier boys SKP Pitbul Tlumačov  
12:30 Donau Trhanov Fireballs Klatovy  
13:30 zápas dětí    
  případné třetí zápasy    
14:30 Men in black Sokol Postřekov  
15:40 FbC Domažlice FC Kout na Šumavě  
16:50 Pitbul Tlumačov Bier boys SKP  
18:00 Fireballs Klatovy Donau Trhanov  
       
19.4. Domažlice play-off semifinále
13:00 1 (8) 4 (5)  
14:00 zápas dětí    
15:00 2 (7) 3 (6)  
       
       
       
3.5. Domažlice play-off semifinále
13:00 3 (6) 2 (7)  
14:10 4 (5) 1 (8)  
15:20 zápas dětí    
16:20 2 (7) 3 (6)  
17:30 1 (8) 4 (5)  
       
10.5. Domažlice play-off finále
14:00 o 3.místo    
15:20 zápas dětí    
16:30 finále    
18:00 vyhlášení výsledků     
19:00    zakončení sezóny v baru