CHODSKÁ  FLORBALOVÁ  LIGA  2007-2008    (základní část)

Tabulka CHFbL

počet utkání

výhry

výhry/SN

remízy

prohry

skóre

body

1.

Pitbul Tlumačov

6 6 0 0 0 28:6 18

2.

Fireballs Klatovy

6 5 0 0 1 35:11 15

3

FbC Domažlice

6 4 1 0 1 20:12 13

4.

Men in black

6 4 0 0 2 34:11 12

5.

Lucky Oldies

6 3 1 1 1 16:14 12

6.

FC Kout na Šumavě 6 3 1 0 2 26:15 10

7.

Sokol Postřekov

6 2 0 1 3 19:21 7

8.

Donau Trhanov

6 1 2 0 3 14:18 7

9.

Bier boys SKP

6 2 0 0 4 17:22 6

10.

GO-GO H.Týn

6 1 0 1 4 20:28 4

11.

AFK Bidlo

6 1 0 0 5 10:30 3

12.

Taurons Klatovy

6 0 0 0 6 7:49 0

 

 

22.12 Domažlice

 

 
Čas Domácí Hosté Výsledek
8:00 Men in black Sokol Postřekov odloženo
8:50 Pitbul Tlumačov FbC Chelsea odloženo 
9:40 Bier boys SKP Men in black odloženo 
10:30 FC Kout na Šumavě Pitbul Tlumačov odloženo 
11:20 Sokol Postřekov Bier boys SKP odloženo 
12:10 FbC Chelsea FC Kout na Šumavě odloženo 
13:00 Fireballs Klatovy GO-GO H.Týn odloženo 
13:50 Taurons Klatovy AFK Bidlo odloženo 
14:40 FbC Domažlice Fireballs Klatovy odloženo 
15:30 Lucky Oldies Taurons Klatovy odloženo 
16:20 GO-GO H.Týn FbC Domažlice odloženo 
17:10 AFK Bidlo Lucky Oldies odloženo 
       
6.10. Domažlice

 

 
8:00 Bier boys SKP FC Kout na Šumavě 0 : 5
8:50 Sokol Postřekov Donau Trhanov 3 : 4 sn
9:40 Men in black Pitbul Tlumačov 0 : 4
10:30 FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov 7 : 3
11:20 Pitbul Tlumačov Bier boys SKP 7 : 0
12:10 Donau Trhanov Men in black 3 : 4
13:00 FbC Domažlice Lucky Oldies 2 : 1
13:50 GO-GO H.Týn AFK Bidlo 4 : 2
14:40 Fireballs Klatovy Taurons Klatovy 16 : 1
15:30 Lucky Oldies GO-GO H.Týn 5 : 4 sn
16:20 Taurons Klatovy FbC Domažlice 1 : 2
17:10 AFK Bidlo Fireballs Klatovy 1 : 7
       
20.10. Domažlice

 

 
8:00 Men in black Taurons Klatovy 12:0
8:50 Bier boys SKP Lucky Oldies 1:2
9:40 AFK Bidlo Men in black 0:5 kontumace
10:30 Lucky Oldies Sokol Postřekov 4:3
11:20 Taurons Klatovy Bier boys SKP 2:10
12:10 Sokol Postřekov AFK Bidlo 5:0 kontumace
13:00 Donau Trhanov GO-GO H.Týn 4:2
13:50 FC Kout na Šumavě FbC Domažlice 2:3 sn
14:40 GO-GO H.Týn Pitbul Tlumačov 0:4
15:30 Fireballs Klatovy FC Kout na Šumavě 4:3
16:20 FbC Domažlice Donau Trhanov 5:1
17:10 Pitbul Tlumačov Fireballs Klatovy 2:1
       
3.11. Domažlice

 

 
8:00 Sokol Postřekov GO-GO H.Týn 2:1
8:50 Bier boys SKP FbC Domažlice 4:3
9:40 Men in black Fireballs Klatovy 2:4
10:30 FbC Domažlice Sokol Postřekov 5:3
11:20 GO-GO H.Týn Men in black 0:11
12:10 Fireballs Klatovy Bier boys SKP 3:2
13:00 Donau Trhanov AFK Bidlo 0:3
13:50 FC Kout na Šumavě Lucky Oldies 2:3
14:40 Pitbul Tlumačov Taurons Klatovy 2:1
15:30 Lucky Oldies Donau Trhanov 1:2 sn
16:20 AFK Bidlo Pitbul Tlumačov 4:9
17:10 Taurons Klatovy FC Kout na Šumavě 2:7
       
17.11. Domažlice

 

 
8:00 Fireballs Klatovy Lucky Oldies  
8:50 GO-GO H.Týn Taurons Klatovy  
9:40 Lucky Oldies FbC Domažlice  
10:30 AFK Bidlo GO-GO H.Týn  
11:20 Taurons Klatovy Fireballs Klatovy  
12:10 FbC Domažlice AFK Bidlo  
13:00 Men in black FC Kout na Šumavě  
13:50 Sokol Postřekov Pitbul Tlumačov  
14:40 Bier boys SKP FbC Chelsea  
15:30 Pitbul Tlumačov Men in black  
16:20 FbC Chelsea Sokol Postřekov  
17:10 FC Kout na Šumavě Bier boys SKP  
       
9.12. Domažlice

 

 
8:00 Pitbul Tlumačov FbC Domažlice  
8:50 FbC Chelsea Taurons Klatovy  
9:40 FC Kout na Šumavě GO-GO H.Týn  
10:30 Taurons Klatovy Pitbul Tlumačov  
11:20 GO-GO H.Týn FbC Chelsea  
12:10 FbC Domažlice FC Kout na Šumavě  
13:00 Sokol Postřekov Fireballs Klatovy  
13:50 Men in black Lucky Oldies  
14:40 Bier boys SKP AFK Bidlo  
15:30 Fireballs Klatovy Men in black  
16:20 AFK Bidlo Sokol Postřekov  
17:10 Lucky Oldies Bier boys SKP  
       
12.1. Domažlice

 

 
8:00 Sokol Postřekov Taurons Klatovy  
8:50 Bier boys SKP GO-GO H.Týn  
9:40 Men in black FbC Domažlice  
10:30 GO-GO H.Týn Sokol Postřekov  
11:20 Taurons Klatovy Men in black  
12:10 FbC Domažlice Bier boys SKP  
13:00 FbC Chelsea Fireballs Klatovy  
13:50 FC Kout na Šumavě AFK Bidlo  
14:40 Pitbul Tlumačov Lucky Oldies  
15:30 AFK Bidlo FbC Chelsea  
16:20 Fireballs Klatovy Pitbul Tlumačov  
17:10 Lucky Oldies FC Kout na Šumavě  
       
19.1. Domažlice

 

 
8:00 Pitbul Tlumačov FC Kout na Šumavě  
8:50 Sokol Postřekov Men in black  
9:40 FbC Chelsea Pitbul Tlumačov  
10:30 Bier boys SKP Sokol Postřekov  
11:20 FC Kout na Šumavě FbC Chelsea  
12:10 Men in black Bier boys SKP  
13:00 Taurons Klatovy Lucky Oldies  
13:50 GO-GO H.Týn Fireballs Klatovy  
14:40 AFK Bidlo Taurons Klatovy  
15:30 FbC Domažlice GO-GO H.Týn  
16:20 Lucky Oldies AFK Bidlo  
17:10 Fireballs Klatovy FbC Domažlice  
     
9.2. Domažlice

 

 
8:00 Men in black GO-GO H.Týn  
8:50 Sokol Postřekov Lucky Oldies  
9:40 Bier boys SKP Taurons Klatovy  
10:30 Lucky Oldies Men in black  
11:20 GO-GO H.Týn Bier boys SKP  
12:10 Taurons Klatovy Sokol Postřekov  
13:00 Pitbul Tlumačov AFK Bidlo  
13:50 FbC Chelsea FbC Domažlice  
14:40 FC Kout na Šumavě Fireballs Klatovy  
15:30 FbC Domažlice Pitbul Tlumačov  
16:20 AFK Bidlo FC Kout na Šumavě  
17:10 Fireballs Klatovy FbC Chelsea  
       
23.2. Domažlice

 

 
8:00 Sokol Postřekov FbC Domažlice  
8:50 Men in black AFK Bidlo  
9:40 Bier boys SKP Fireballs Klatovy  
10:30 FbC Domažlice Men in black  
11:20 Fireballs Klatovy Sokol Postřekov  
12:10 AFK Bidlo Bier boys SKP  
13:00 FbC Chelsea Lucky Oldies  
13:50 Pitbul Tlumačov GO-GO H.Týn  
14:40 FC Kout na Šumavě Taurons Klatovy  
15:30 Lucky Oldies Pitbul Tlumačov  
16:20 Taurons Klatovy FbC Chelsea  
17:10 GO-GO H.Týn FC Kout na Šumavě  
     
8.3. Domažlice

 

 
8:00 Bier boys SKP Pitbul Tlumačov  
8:50 Sokol Postřekov FC Kout na Šumavě  
9:40 Men in black FbC Chelsea  
10:30 Pitbul Tlumačov Sokol Postřekov  
11:20 FbC Chelsea Bier boys SKP  
12:10 FC Kout na Šumavě Men in black  
13:00 FbC Domažlice Taurons Klatovy  
13:50 GO-GO H.Týn Lucky Oldies  
14:40 Fireballs Klatovy AFK Bidlo  
15:30 Taurons Klatovy GO-GO H.Týn  
16:20 AFK Bidlo FbC Domažlice  
17:10 Lucky Oldies Fireballs Klatovy  

 

 

CHODSKÁ FLORBALOVÁ LIGA 2006-2007

         pořadí po základní části

Tabulka CHFbL

počet utkání

výhry

výhry/SN

remízy

prohry

skóre

body

1.

Pitbul Orthodox Tlumačov

22 17 1 3 1 89:34 56

2.

Lucky Oldies

22 18 1 0 3 105:43 56

3

Fireballs Klatovy 22 15 3 1 3 101:49 52

4.

Men in black

22 13 3 0 6 72:48 45

5.

Sokol Postřekov

22 12 3 1 6 91:64 43

6.

FC Kout na Šumavě

22 9 3 3 7 94:74 36

7.

FbC Domažlice

22 11 1 0 10 82:60 35

8.

Bier boys Meclov

22 6 0 4 12 52:75 22

9.

Taurons Klatovy

22 5 1 3 13 65:98 20

10.

GO-GO A

22 3 2 1 16 43:84 14

11.

SKP Domažlice

22 3 0 1 18 37:101 10

12.

GO-GO B

22 2 0 1 19 26:129 7

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ

                       1. Milan Hutta (Kout)                       37 gólů + 20 asistencí

2. Ondřej Cibulka (Postřekov)          31 + 22

 3. Josef Hruška (Tlumačov)              23 + 25

 4. Rostislav Hlaváč (Men in Black)            26 + 15

 5. Eduard Kresl (Kout)                           24 + 17

 6. Lukáš Knický (Lucky Oldies)                29 +  7

 7. Vladimír Foist (Postřekov)                  26 +  9

 8. Ondřej Baroch (Taurons KT)             23 + 11

 9. Martin Kubů (Lucky Oldies)                16 + 15

    10. Petr Šilhavý (Fireballs KT)                19 + 10      

 

 

1.-2.kolo       Výsledky  
Domácí Hosté Výsledek
Men in black Sokol Postřekov 5:1
Pitbul Tlumačov SKP Domažlice       4:3   SN
Bier boys Meclov Men in black 2:5
FC Kout na Šumavě Pitbul Tlumačov 2:5
Sokol Postřekov Bier boys Meclov 6:2
SKP Domažlice FC Kout na Šumavě 2:7
Fireballs Klatovy GO-GO A 7:1
Taurons Klatovy GO-GO B 3:0
FbC Domažlice Fireballs Klatovy 1:7
Lucky Oldies Taurons Klatovy 3:2
GO-GO A FbC Domažlice 3:4
GO-GO B Lucky Oldies 1:7
     
3.-4.kolo    
Bier boys Meclov FC Kout na Šumavě 4:1
Sokol Postřekov SKP Domažlice odloženo
Men in black Pitbul Tlumačov 2:6
FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov   2:3 sn
Pitbul Tlumačov Bier boys Meclov 7:0
SKP Domažlice Men in black 0:3
FbC Domažlice Lucky Oldies 0:3
GO-GO A GO-GO B 1:2
Fireballs Klatovy Taurons Klatovy 8:2
Lucky Oldies GO-GO A 5:2
Taurons Klatovy FbC Domažlice  4:5 sn
GO-GO B Fireballs Klatovy  2:3 sn
     
5.-6.kolo    
Men in black Taurons Klatovy         4:3sn
GO-GO B Men in black         0:2
Bier boys Meclov Lucky Oldies         3:7
Sokol Postřekov GO-GO B         7:1
Taurons Klatovy Bier boys Meclov         3:5
Lucky Oldies Sokol Postřekov         0:2
SKP Domažlice GO-GO A         2:3
FC Kout na Šumavě FbC Domažlice         1:3
GO-GO A Pitbul Tlumačov         0:2
Fireballs Klatovy FC Kout na Šumavě         7:3
FbC Domažlice SKP Domažlice     4:1
Pitbul Tlumačov Fireballs Klatovy         0:2
     
7.-8.kolo    
Sokol Postřekov GO-GO A 3:0 
Bier boys Meclov FbC Domažlice 0:4
Men in black Fireballs Klatovy  2:3
FbC Domažlice Sokol Postřekov  2:3
GO-GO A Men in black 2:4
Fireballs Klatovy Bier boys Meclov 3:1
SKP Domažlice GO-GO B 3:2
FC Kout na Šumavě Lucky Oldies 3:6
Pitbul Tlumačov Taurons Klatovy 4:1
Lucky Oldies SKP Domažlice 5:2 
GO-GO B Pitbul Tlumačov  0:5
Taurons Klatovy FC Kout na Šumavě 5:7
     
9.-10.kolo    
Men in black FC Kout na Šumavě

 4:3sn

Sokol Postřekov Pitbul Tlumačov

 4:3 sn

Bier boys Meclov SKP Domažlice

 3:1

SKP Domažlice Sokol Postřekov

 1:4

Pitbul Tlumačov Men in black

 6:1

FC Kout na Šumavě Bier boys Meclov

 4:3 sn

Fireballs Klatovy Lucky Oldies

 5:7

GO-GO A Taurons Klatovy

 3:4

Lucky Oldies FbC Domažlice

 2:6

GO-GO B GO-GO A

 0:7

Taurons Klatovy Fireballs Klatovy

 1:6

FbC Domažlice GO-GO B

 4:1

     
11.-12.kolo    
Pitbul Tlumačov FbC Domažlice

 5:4

SKP Domažlice Taurons Klatovy

 2:3

FC Kout na Šumavě GO-GO A

 3:2 sn

Taurons Klatovy Pitbul Tlumačov

 0:8

GO-GO A SKP Domažlice

 6:4

FbC Domažlice FC Kout na Šumavě

 1:3

Men in black Lucky Oldies

 0:5

Sokol Postřekov Fireballs Klatovy

 5:7

Bier boys Meclov GO-GO B

 5:1

Fireballs Klatovy Men in black

 2:3sn

GO-GO B Sokol Postřekov

 0:4

Lucky Oldies Bier boys Meclov

 2:0

     
13.-14.kolo    
Sokol Postřekov Taurons Klatovy  6:5 sn
Bier boys Meclov GO-GO A  1:2 sn
Men in black FbC Domažlice  4:2
GO-GO A Sokol Postřekov  3:6
Taurons Klatovy Men in black  2:7
FbC Domažlice Bier boys Meclov  4:2
SKP Domažlice Fireballs Klatovy  1:5
FC Kout na Šumavě GO-GO B  9:2
Pitbul Tlumačov Lucky Oldies  1:2 sn
GO-GO B SKP Domažlice  1:4
Fireballs Klatovy Pitbul Tlumačov  4:3 sn
Lucky Oldies FC Kout na Šumavě  4:3
     
15.-16.kolo    
Pitbul Tlumačov FC Kout na Šumavě  2:1
Sokol Postřekov Men in black  0:2
SKP Domažlice Pitbul Tlumačov  0:1
Bier boys Meclov Sokol Postřekov  4:6
FC Kout na Šumavě SKP Domažlice  9:4
Men in black Bier boys Meclov  3:0
Taurons Klatovy Lucky Oldies  2:4
GO-GO A Fireballs Klatovy  1:4
GO-GO B Taurons Klatovy  4:8
FbC Domažlice GO-GO A  7:1
Lucky Oldies GO-GO B  11:0
Fireballs Klatovy FbC Domažlice  3:1
     
17.-18.kolo    
FbC Domažlice Pitbul Tlumačov 3:4
Fireballs Klatovy SKP Domažlice 4:1
GO-GO B FC Kout na Šumavě 2:10
SKP Domažlice FbC Domažlice 0:9
Pitbul Tlumačov GO-GO B 7:1
FC Kout na Šumavě Fireballs Klatovy 3:1
Sokol Postřekov SKP Domažlice 9:2
Taurons Klatovy GO-GO A 6:3
Sokol Postřekov Lucky Oldies 6:3
Men in black GO-GO A 6:1
Taurons Klatovy Sokol Postřekov 1:3
Lucky Oldies Men in black 3:0
     
     
19.-20.kolo    
Sokol Postřekov FbC Domažlice 3:6
Men in black GO-GO B 7:0
Bier boys Meclov Fireballs Klatovy 3:4 (sn)
FbC Domažlice Men in black 2:3
Fireballs Klatovy Sokol Postřekov 4:2
GO-GO B Bier boys Meclov 2:0
SKP Domažlice Lucky Oldies 2:9
Bier boys Meclov Pitbul Tlumačov 1:5
FC Kout na Šumavě Taurons Klatovy 4:5 (sn)
Pitbul Tlumačov GO-GO A 3:0
Taurons Klatovy SKP Domažlice 0:2
GO-GO A FC Kout na Šumavě 1:4
     
21.-22.kolo    
Pitbul Tlumačov Sokol Postřekov 4:2
Men in black SKP Domažlice 3:0
Sokol Postřekov FC Kout na Šumavě 6:7 SN
Lucky Oldies Pitbul Tlumačov 1:2
SKP Domažlice Bier boys Meclov 1:7
FC Kout na Šumavě Men in black 5:2
Bier boys Meclov Taurons Klatovy 5:2
Fireballs Klatovy GO-GO B 9:0
FbC Domažlice Taurons Klatovy 6:1
GO-GO A Bier boys Meclov 2:1 SN
Lucky Oldies Fireballs Klatovy 5:3
GO-GO B FbC Domažlice 1:8
GO-GO A Lucky Oldies 2:6
PLAY-OFF    
Domažlice play-off čtvrtfinále
Pitbul Tlumačov Bier boys Meclov  
Lucky Oldies FbC Domažlice  
zápas dětí    
Fireballs Klatovy FC Kout na Šumavě  
Men in black Sokol Postřekov  
     
Domažlice play-off čtvrtfinále
Sokol Postřekov Men in black  
FC Kout na Šumavě Fireballs Klatovy  
FbC Domažlice Lucky Oldies  
Bier boys Meclov Pitbul Tlumačov  
Men in black Sokol Postřekov  
Fireballs Klatovy FC Kout na Šumavě  
Lucky Oldies FbC Domažlice  
Pitbul Tlumačov Bier boys Meclov  
     
Domažlice play-off semifinále
1.místo 4.místo  
2.místo 3.místo  
Turnaj dětí do 13:00  
     
     
     
Domažlice play-off semifinále
3.místo 2.místo  
4.místo 1.místo  
zápas dětí    
2.místo 3.místo  
1.místo 4.místo  
     
Domažlice play-off finále
o 3.místo    
finále    
vyhlášení výsledků  do 20:00