CHODSKÁ  FLORBALOVÁ  LIGA  2008-2009    (základní část)
*tučně je vyznačen pořádající tým  
14.9. Domažlice    
Čas Domácí Hosté Rozhodčí
8:00 U 19 Pitbul Orthodox M - Team
8:50 M - Team FC Kout na Šumavě Donau Trhanov
9:40 Donau Trhanov U 19 Pitbul Orthodox
10:30 Sokol Postřekov M - Team U 19
11:20 Pitbul Orthodox Donau Trhanov FC Kout na Šumavě
12:10 FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov FbC Dragouns Klatovy
13:00 FbC Dragouns Klatovy GO-GO H.Týn Sokol Postřekov
13:50 Men in black R.I.P. Domažlice GO-GO H.Týn
14:40 DDM FbC Stod FbC Dragouns Klatovy Fireballs Klatovy
15:30 Fireballs Klatovy Men in black R.I.P. Domažlice
16:20 GO-GO H.Týn DDM FbC Stod Men in black
17:10 R.I.P. Domažlice Fireballs Klatovy DDM FbC Stod
       
5.10. Domažlice    
8:00 Donau Trhanov Sokol Postřekov Pitbul Orthodox
8:50 Pitbul Orthodox FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
9:40 U 19 M - Team Donau Trhanov
10:30 Sokol Postřekov Pitbul Orthodox FC Kout na Šumavě
11:20 M - Team Donau Trhanov U 19
12:10 FC Kout na Šumavě U 19 M - Team
13:00 DDM FbC Stod Fireballs Klatovy GO-GO H.Týn
13:50 GO-GO H.Týn R.I.P. Domažlice Fireballs Klatovy
14:40 FbC Dragouns Klatovy Men in black R.I.P. Domažlice
15:30 Fireballs Klatovy GO-GO H.Týn DDM FbC Stod
16:20 Men in black DDM FbC Stod FbC Dragouns Klatovy
17:10 R.I.P. Domažlice FbC Dragouns Klatovy Men in black
       
25.10. Domažlice    
8:00 U 19 Men in black R.I.P. Domažlice
8:50 Pitbul Orthodox R.I.P. Domažlice Donau Trhanov
9:40 Donau Trhanov Fireballs Klatovy U 19
10:30 R.I.P. Domažlice U 19 Fireballs Klatovy
11:20 Men in black Donau Trhanov Pitbul Orthodox
12:10 Fireballs Klatovy Pitbul Orthodox Men in black
13:00 M - Team FbC Dragouns Klatovy GO-GO H.Týn
13:50 FC Kout na Šumavě GO-GO H.Týn M - Team
14:40 Sokol Postřekov DDM FbC Stod FbC Dragouns Klatovy
15:30 GO-GO H.Týn M - Team FC Kout na Šumavě
16:20 FbC Dragouns Klatovy Sokol Postřekov DDM FbC Stod
17:10 DDM FbC Stod FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
       
9.11. Domažlice    
8:00 Pitbul Orthodox GO-GO H.Týn DDM FbC Stod
8:50 Donau Trhanov DDM FbC Stod GO-GO H.Týn
9:40 U 19 FbC Dragouns Klatovy Pitbul Orthodox
10:30 DDM FbC Stod Pitbul Orthodox FbC Dragouns Klatovy
11:20 GO-GO H.Týn U 19 Donau Trhanov
12:10 FbC Dragouns Klatovy Donau Trhanov U 19
13:00 FC Kout na Šumavě R.I.P. Domažlice Fireballs Klatovy
13:50 Sokol Postřekov Fireballs Klatovy R.I.P. Domažlice
14:40 M - Team Men in black FC Kout na Šumavě
15:30 Fireballs Klatovy FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
16:20 R.I.P. Domažlice M - Team Men in black
17:10 Men in black Sokol Postřekov M - Team
       
6.12. Domažlice    
8:00 Donau Trhanov FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
8:50 U 19 Sokol Postřekov Pitbul Orthodox
9:40 Pitbul Orthodox M - Team Donau Trhanov
10:30 Sokol Postřekov Donau Trhanov U 19
11:20 FC Kout na Šumavě Pitbul Orthodox M - Team
12:10 M - Team U 19 FC Kout na Šumavě
13:00 DDM FbC Stod R.I.P. Domažlice Fireballs Klatovy
13:50 FbC Dragouns Klatovy Fireballs Klatovy DDM FbC Stod
14:40 GO-GO H.Týn Men in black R.I.P. Domažlice
15:30 Fireballs Klatovy DDM FbC Stod FbC Dragouns Klatovy
16:20 R.I.P. Domažlice GO-GO H.Týn Men in black
17:10 Men in black FbC Dragouns Klatovy GO-GO H.Týn
       
13.12. Domažlice    
8:00 U 19 Fireballs Klatovy FbC Dragouns Klatovy
8:50 Pitbul Orthodox FbC Dragouns Klatovy R.I.P. Domažlice
9:40 Donau Trhanov R.I.P. Domažlice U 19
10:30 FbC Dragouns Klatovy U 19 Donau Trhanov
11:20 R.I.P. Domažlice Pitbul Orthodox Fireballs Klatovy
12:10 Fireballs Klatovy Donau Trhanov Pitbul Orthodox
13:00 M - Team DDM FbC Stod Men in black
13:50 FC Kout na Šumavě Men in black M - Team
14:40 Sokol Postřekov GO-GO H.Týn DDM FbC Stod
15:30 Men in black M - Team FC Kout na Šumavě
16:20 GO-GO H.Týn FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
17:10 DDM FbC Stod Sokol Postřekov GO-GO H.Týn
       
27.12. Domažlice    
8:00 Pitbul Orthodox Men in black GO-GO H.Týn
8:50 Donau Trhanov GO-GO H.Týn DDM FbC Stod
9:40 U 19 DDM FbC Stod Pitbul Orthodox
10:30 GO-GO H.Týn Pitbul Orthodox Men in black
11:20 Men in black U 19 Donau Trhanov
12:10 DDM FbC Stod Donau Trhanov U 19
13:00 FC Kout na Šumavě FbC Dragouns Klatovy R.I.P. Domažlice
13:50 Sokol Postřekov R.I.P. Domažlice Fireballs Klatovy
14:40 M - Team Fireballs Klatovy FbC Dragouns Klatovy
15:30 R.I.P. Domažlice FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
16:20 FbC Dragouns Klatovy M - Team FC Kout na Šumavě
17:10 Fireballs Klatovy Sokol Postřekov M - Team
     
11.1. Domažlice    
8:00 M - Team Sokol Postřekov Pitbul Orthodox
8:50 Pitbul Orthodox U 19 FC Kout na Šumavě
9:40 FC Kout na Šumavě M - Team Sokol Postřekov
10:30 Donau Trhanov Pitbul Orthodox M - Team
11:20 Sokol Postřekov FC Kout na Šumavě U 19
12:10 U 19 Donau Trhanov Men in black
13:00 Men in black Fireballs Klatovy Donau Trhanov
13:50 GO-GO H.Týn FbC Dragouns Klatovy Fireballs Klatovy
14:40 R.I.P. Domažlice Men in black DDM FbC Stod
15:30 DDM FbC Stod GO-GO H.Týn FbC Dragouns Klatovy
16:20 Fireballs Klatovy R.I.P. Domažlice GO-GO H.Týn
17:10 FbC Dragouns Klatovy DDM FbC Stod R.I.P. Domažlice
       
1.2. Domažlice    
8:00 U 19 GO-GO H.Týn Fireballs Klatovy
8:50 Pitbul Orthodox Fireballs Klatovy U 19
9:40 Donau Trhanov Men in black GO-GO H.Týn
10:30 Fireballs Klatovy U 19 Pitbul Orthodox
11:20 GO-GO H.Týn Donau Trhanov Men in black
12:10 Men in black Pitbul Orthodox Donau Trhanov
13:00 M - Team R.I.P. Domažlice DDM FbC Stod
13:50 FC Kout na Šumavě DDM FbC Stod M - Team
14:40 Sokol Postřekov FbC Dragouns Klatovy R.I.P. Domažlice
15:30 DDM FbC Stod M - Team FC Kout na Šumavě
16:20 R.I.P. Domažlice Sokol Postřekov FbC Dragouns Klatovy
17:10 FbC Dragouns Klatovy FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
       
14.2. Domažlice    
8:00 Pitbul Orthodox DDM FbC Stod U 19
8:50 U 19 R.I.P. Domažlice Donau Trhanov
9:40 Donau Trhanov FbC Dragouns Klatovy R.I.P. Domažlice
10:30 DDM FbC Stod U 19 Pitbul Orthodox
11:20 FbC Dragouns Klatovy Pitbul Orthodox DDM FbC Stod
12:10 R.I.P. Domažlice Donau Trhanov FbC Dragouns Klatovy
13:00 FC Kout na Šumavě Fireballs Klatovy M - Team
13:50 M - Team GO-GO H.Týn FC Kout na Šumavě
14:40 Sokol Postřekov Men in black Fireballs Klatovy
15:30 Fireballs Klatovy M - Team GO-GO H.Týn
16:20 Men in black FC Kout na Šumavě Sokol Postřekov
17:10 GO-GO H.Týn Sokol Postřekov Men in black
       
1.3. Domažlice    
8:00 Donau Trhanov M - Team Pitbul Orthodox
8:50 Pitbul Orthodox Sokol Postřekov M - Team
9:40 U 19 FC Kout na Šumavě Donau Trhanov
10:30 M - Team Pitbul Orthodox Sokol Postřekov
11:20 FC Kout na Šumavě Donau Trhanov U 19
12:10 Sokol Postřekov U 19 FC Kout na Šumavě
13:00 DDM FbC Stod Men in black GO-GO H.Týn
13:50 GO-GO H.Týn Fireballs Klatovy Men in black
14:40 FbC Dragouns Klatovy R.I.P. Domažlice DDM FbC Stod
15:30 Men in black GO-GO H.Týn Fireballs Klatovy
16:20 R.I.P. Domažlice DDM FbC Stod FbC Dragouns Klatovy
17:10 Fireballs Klatovy FbC Dragouns Klatovy R.I.P. Domažlice
       
  Play-off    
15.3. čtvrtfinále    
       
4.4. čtvrtfinále    
       
11.4. semifinále    
       
25.4. semifinále    
       
2.5. finále